-
-
2.263 m
958 m
0
4,8
9,6
19,2 km

Vista 19 veces, descargada 3 veces

preto de Patiška Reka, Општина Сопиште (Република Северна Македонија)

С.Патишка Река - Мирска Вода - Миленков Камен (Караџица) - С.Патишка Река

Comentarios

    Si quieres, puedes o esta ruta